v ,

SuperSuper ZajímavéZajímavé proBohaproBoha VtipnéVtipné

20 nejoblíbenějších vánočních stromů na Pinterest

Tradice zdobení vánočního stromku se pravděpodobně rok od roku nemění. Zatímco můžete hromadit nové ozdoby, nebo změnit barevná světla, vzhled stromku se drasticky nezmění. Pokud chcete letos trochu pozměnit zdobení, může to být ideální řešení. Bez ohledu na Váš styl, existuje spousta témat ze kterých si můžete vybrat. Podívejte se na nejvíce glam  vánočních stromků na Pinterestu, které si každý ozdobí po svém.

Hlasujte o ten nejhezčí!!

#1 Regálové stuhy

Zdroj

Tradiční sváteční strom se cítí výjimečně elegantní, díky rozsáhlým zlatým stuhám, které září ve světle.

#2 Mrazivě zářící

Sněhový vzhled je plně obsažen v bílých ozdobách a dárcích, plus přírodní tkané stuze a jiné zimní doteky.

#3 Rustikální tartanové stuhy

Krajina stylu stromu je tkaná teplými červenými stuhami a ozdobnými bobulemi, aby se vyzvedla tradice v tomto rustikálním domově.

#4 Světelné květiny

Gauzová stuha je propletená jemnými hedvábnými květy, které transformují tento nádherný zářící strom do magického majáku slavnosti.

#5 Svěží bílý strom

Tento nafoukaný bílý strom se může pochlubit sněhem-poprášený design, s měkkou texturu a teplou paletou, která je příjemná a velkolepá.

#6 Monochromní strom

Červená a zelená mohou být hlavní barvy sezóny, ale jednoduchá černobílá, s neutrálními sáňkovými ozdobami, dělají elegantní prohlášení na tomto odvážně pokrytém stromu

#7 Brilantní modrý strom

Modrý vánoční stromek je vždy krásnou volbou.S použitím modrých a stříbrných skleněných ozdob a zlatých věnců, se tento strom spojil se stávajícím designem slavnostní domácnosti.

#8 Rustikálně elegantní strom

Dominantní černá hvězda a dřevěná stuha se starají o prvky inspirované zemí, zatímco černé sametové akcenty a lesklé bílé žárovky dávají stromu okouzlující vkus.

#9 Pastel vánoční strom

Paleta pastelových barev není zrovna obvyklá, ale tento vánoční strom je skvělý důvod proč to nezkusit. Bledě růžové, prašné modré a bílé, vytvářejí hravé, ale sofistikované kulisy pro příjemnou vánoční náladu.

#10 Kvetoucí vánoční strom

Je stylový, ženský a dodává dokonale jemný dojem na nejpohlednější vánoční strom na světě. Obrovské magnólie, skleněné žárovky a zlatý drát ohýbaný do slov, které odrážejí ducha svátků.

#11 Klasický vánoční strom

Oslavte tradiční vánoční svátky v plném rozsahu tím, že si pohrajete s nadrozměrnými ozdobami v klasickém barevném provedení. Tomuto červenobílému stromu dominuje obří sněhová vločka a hvězdné ozdoby spolu s nadměrnou mašlí.

#12 Matně červený strom

Červená je dokonalým odstínem, který je v kontrastu se zasněženým stromem, jak dokazuje tento zimní vánoční strom, který je posetý červenými bobulemi, stuhy a ozdobami.

#13 Zlacený strom

Vytvořte ve vašem domě teplé sváteční záření s tímto ohromujícím zlatým stromem. Bílé větve jsou doplněny sortimentem zlatých ozdob, které se mohou pochlubit kouzelným a slavným designem.

#14 Pink roses strom

Okouzlující Vánoční strom ozdobený dřevěnými květy, růžově zlatými ozdobami a sněhovým nánosem vyzařuje ženskost a teplo domova.

#15 Jednoduchá tradice

Oslava Vánoc v chalupě zimního útěku? Přineste strom, oslaďte ho ozdobami z perníku, navěste nějaké ozdoby po babičce a zpívejte koledy!

#16 Neutrální krása

Neutrální a přirozený strom, může být stejně vzrušující jako živé alternativy, které dokazuje tento nádherný design. Drsná tkaná stuha a matné větve naplnily tento strom s odvážným, ale rustikálním komfortem.

#17 Neónový strom

V letošním roce udělejte hravý výklad s živým růžovým stromem. Přirozená barva doplňuje téměř všechny prázdninové palety, které poskytují zábavný pocit, který oživí slavnosti.

#18 Mořský strom

Veselý, pobřežní vánoční stromek, obtáčený stuhou v odstínech smetanové a slámové s výraznými mořskými hvězdami.

#19 Podivný ale půvabný

Černá, bílá a zlatá je nadčasové barevná schéma. Tento strom je pokryt zlatavým peřím, fotorámečky, mašlemi a dokonce i dárky zabalené tak, aby odpovídaly barevné paletě.

#20 Sportovní strom

Přiveďte svou lásku ke sportu do své dekorace, aniž byste obětovali styl nebo chic. Tento strom, pokrytý basketbalovými a fotbalovými míčky, má sportovní charakter s tradičním základem.

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

Tento australský chlapík zachránil mořskou želvu a přinese radost vašemu srdci

20 důvodů, proč jsou Pitbull štěňata nejvíce nebezpečné stvoření na Zemi