v

ZajímavéZajímavé SuperSuper

6 barevných palet, které budou obrovské v roce 2019

V letošním roce se jednalo o přenesení drsnější palety do domova, s odvážnými červenými tóny, moderními kovy a variacemi výkresové černé stěny. Na rozdíl od trendů v roce 2018, 2019 zaujímá při vývoji nových odstínů více pozorný přístup založený na životním stylu. Mnoho značkových výrobců barev již vydalo své barvy roku, od silných vodních toků až po měkké terakoty.

Pokud chcete začít s novoročním osvěžováním domů, podívejte se na naši předpověď o nejtrendovějších barvách roku 2019 a jak je použít ve Vašich vlastních prostorech. Více na Sherwin-Williams

1.Tvarový posuvník

https://www.swcolorforecast.com/

Tam jsou ti, kteří jsou vždy trochu před časem. Vizionářská a kreativní, tato paleta zasahuje do vesmíru a vrací se celým vesmírem inspirace. Atmosférické šmouhy barev, zakotvené hlubokým, tmavým blues, zachycují jedinečný prostor mezi technologií a spiritualitou.

2. Poutník

https://www.swcolorforecast.com/

Někteří duchové nemohou být nikdy oplocení. Potřebují namočit v modrém nekonečném obzoru a jemné zemité barvy vysokých plání a pouště. Slunečně a teplé. Tato paleta je viditelná v kaňonech z pečených jílových kamenů, opotřebovaných kůží a vlněných přikrývkách skutečného Nového Západu.

3. Amatér

https://www.swcolorforecast.com/

Stejně jako kniha v klasické kůži spojená s touto leštěnou paletou, evokuje nostalgii a nadčasovou tradici. S mědí a zlatou zakotvenou merlot a hlubokou, tmavě šedou. Jako šaty na míru, činí všechno bezvadné, vkusné a elegantní.

4. Nadšenec

https://www.swcolorforecast.com/

Existují ti, kteří neznají význam “méně je víc”. Vášniví a eklektičtí, mají povahu být jedineční. Objasňují detaily a vytvářejí světové scény, které kráčejí s krásou. Důkaz je v této paletě, která obsahuje tučné záblesky živé barvy, maximální dopad a spoustu energie.

5. Přírodovědec

https://www.swcolorforecast.com/

Chůze naboso v zahradě. Milovníci přírody se okamžitě spojují s divným světem v plném rozkvětu. S kořeny v lese se barevné prvky této palety vyskytují ve sklenících a zimních zahradách, dokud se nestaly svěžími sofistikovanými tóny. Od houby až po zelené listy až po vášnivou květinovou růžici nalezli místo, kde nikdy nezmizí.

6. Vypravěč

https://www.swcolorforecast.com/

Od starověkých ság až po dnešní motivační řečníky milujeme naše příběhy. S barevnými účty shrnují naši podstatu a připomínají nám, jak jsme všichni propojeni. Pocházeli z našich babiček, obchodníků a kočovníků. Příběhy cestují po světě a získané umění převádějí do bohaté a moderní palety, která bude prostorově a časově propojena.

Podívejte se na video – barva roku 2019

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

Kanadský umělec maluje obrázky, které jsou stejně teplé jako šálek horké čokolády

18 koček, které skutečně milují Vánoce