v

SuperSuper RoztomiléRoztomilé ZajímavéZajímavé VtipnéVtipné proBohaproBoha

20 růžových míst, která musíte navštívit nejméně jednou

Tisíciletý růžový trend na Pinterestu nikdy neskončí.

 

 

 

1. Jaipur , Indie 

Stavbu postavil v roce 1799 Maharaja Sawai Pratap Singh , vnuk Maharaja Sawai Jai Singha , který byl zakladatelem Jaipuru. Byl tak inspirován jedinečnou strukturou Khetriho Mahala , že postavil tento velký a krásný palác.

2. La Muralla Roja , Španělsko

La Muralla Roja  je postmoderní bytový komplex v Calpe ve Španělsku, který navrhl španělský architekt Ricardo Bofill v roce 1968.

3. Lake Hillier , Austrálie

Lake Hillier se nachází na středním ostrově v souostroví Recherche v  západní Austrálii , leží asi 130 km od  Esperance nebo osm hodin jízdy od  Perthu . Je to neskutečný pohled.

Las Coloradas, Mexiko

Las Coloradas je komunita v Rio Lagartos Municipality , Yucatán , Mexiko . Nachází se na severním pobřeží poloostrova Yucatán na úseku země, který odděluje Mexický záliv od laguny Ria Lagartos .

5. Takinoue Park, Japonsko

Nachází se ve městě Takinoue, asi 2 hodiny severně od Asahikawa, tento park je velmi známý pro květiny Shibazakura. Dechberoucí pro ty, kteří milují květiny a přírodu.

6.Třešňové květy, Japonsko

V současné době existuje v Japonsku více než 600 druhů sakury, ale nejhojnější je Somei-Yoshino , které se rozšířilo po období Meiji (1868 – 1912). Je vlastně docela zábavné cestovat po Japonsku a podívat se na rozdíly mezi různými druhy třešňových květů.

7. Hrad Craigievar , Skotsko

Tento pohádkový hrad je krásným příkladem skotské baronské architektury. Zdá se, jako by sám od sebe vyrostl na vrcholu hory a stal se součástí místní přírody.

 

8. Schloss Drachenburg , Německo

Zámek Drachenburg je hrad na skále Drachenfels na území Königswinteru, města v okrese Rhein-Sieg v Severním Porýní-Vestfálsku. Byl postaven v rekordně krátké době od roku 1882 do roku 1884 ve stylu historismu.

9. Mešita Nasir ol Molk , Írán

Název „Růžová mešita“, byl odvozen z detailně propracovaného obkladu mozaiky, která sestává z růžového tónování se záměrem navození dojmu východu a západu slunce.

10. Sketch, Londýn

Čaj o páté se v Anglii pije už od 19. století. V restauraci Sketch dostala tato tradice moderní háv. Přijdou si zde na své milovníci čaje, skvělého jídla, stylových interiérů i moderního umění.

11. Marrakech , Maroko

Marrákeš je turisticky nejnavštěvovanějším městem Maroka. Ekonomika města je založena zejména na turistice – v centru města (zejména na náměstí Djemaa El Fna) se tak soustřeďuje mnoho obchodníků, stánkařů a umělců.

12. Dům růžové jeskyně , Santorini

Santorini Paradise se skládá ze čtyř tradičních jeskynních domů v Oia, nejúžasnější vesnici ve Středomoří.

13. Big Pink , Miami

Big Pink se nachází na 157 Collins Avenue ve městě Miami Beach na Floridě

14. Don CeSar , Florida

Don CeSar je dramaticky posazený na vrcholu větrných dun s rozsáhlými výhledy do všech směrů a je korunovačním klenotem pobřeží Mexického zálivu na Floridě.

15. Pietro NoLita , NYC

Pietro NoLita je jedinečný růžový klenot v srdci NYC. V kavárně se podává chutná, zdravá a sezónní italská kuchyně.

16. Pink Sand Beach , Bahamy

Písek na této karibské pláži vypadá růžově, díky přítomnosti mikroskopického korálového hmyzu s červenými a růžovými mušlemi. Cítíte se pod nohama stejně jemně jako mastkový prášek a voda je perfektní barvou a teplotou. Jaké zvláštní místo!

17. Pink Street , Portugalsko

Rua Nova do Carvalho, známá jako Rua Cor de Rosa, v Cais do Sodré, má barvu, která ji v poslední době proslavila, září na dlouhých bílých pruzích a září na asfaltu. Jedná se o iniciativu místního obchodu (Associação do cais do Sodré) s podporou městské rady v Lisabonu s cílem oživit tuto oblast.

18. Normann , Dánsko

Dobře, mohlo by být divné zahrnout do tohoto seznamu prodejnu nábytku. Normann v Kodani však má ve své vlajkové prodejně několik opravdu úžasných interiérů. Od tisíciletého růžového schodiště k dětským růžovým křeslům a horkým růžovým obkladům stěn.

19. Hotel Rosas & Xocolate Hotel and Spa , Mexiko

Pokud se chystáte utrácet a zůstat v luxusním lázeňském hotelu, jeďte sem. Vibrující výzdoba je vylepšena bazénem, ​​střešním barem, bujnou zelení a lázeňskými procedurami s obsahem čokolády.

20. Disneyland Paříž

Být přepraven do světa inspirujícího fantazii, kde po celý rok naplní vzduch zázraky a kouzlo. S hradem Sleeping Beauty v centru tohoto pohádkového prostředí vás přitahují atrakce, přehlídky a restaurace do magie Disney, kterou znáte a milujete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co myslíš?

Komentáře

zanechte odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

25 Zvířat s nadměrnou velikostí Vás potěší, že jsou tak velká, jaké jsou

25 verzí Mony Lisy, které by si Leonardo Da Vinci nikdy nepředstavoval