v

proBohaproBoha SuperSuper VtipnéVtipné ZajímavéZajímavé

20 Veselých foto bomb, které jsme viděli na internetu

Každý ví, že internet miluje dobrou, veselou, trapnou fotku… Nejsme si jisti, proč se rádi podíváme na trapné fotografie náhodných lidí, ale všichni to dobře známe. Cítí se špatně; ale je to dobře. Takže jsme shromáždili nejvíce trapné, smutné a veselé obrazy na celosvětovém webu a sestavili je pro vaši zábavu …. Hlasujte pro nejzábavnější obrázek!

#1 Jo, je tam stále!

Je těžké vědět, co se tady děje, nebo proč přítelkyně tohoto chlápka cítila, že potřebuje udělat okamžitou kontrolu ve vodě na pláži.

#2 Pěkné klobouky Amigo!

Je to vždycky nejlepší při opalování, abyste se ujistili, že máte na sobě správný druh slunečního krému, který vás ochrání před všemi škodlivými paprsky. Je také velmi důležité nosit klobouk, a jak to ukazuje tento obrázek, není to omezeno jen na hlavu.

#3 Co je v kapse?

Nemůžete dělat nic. Prostě musíte počkat, až se ochladí a doufáte, že Vás nevidí příliš mnoho lidí s foťákem v ruce.

#4 Hrátky s palmou.

Není tato fotografie přísně považována za nejtrapnější, ale jistě si zaslouží místo v naší galerii. Nesouhlasíte? Nebo jste příliš zaneprázdněni při pohledu na dívku a přemýšlíte ...

#5 Jsem rád, že mě vidíš?

Myslíme si, že pohled na dívky, které fotí samy sebe je neocenitelný a ptáme se, jestli ten muž dokonce věděl, že se dole chystá párty.

#6 Konec duhy.

Mýtus je, že na konci déště je zlatá duha... .Pravda je trochu méně okouzlující.

#7 A Jejda!

Jaký hezký obrázek páru v restauraci a číšníka v pozadí. "No jo, je to skoro stejné, jako má můj tatínek!"

#8 Když si myslíte, že se nikdo nedívá.

Je to spíš neúmyslná fotobomba než cokoli jiného, a žena v džínách vypadá natolik nevinně, protože si užívá procházku na pláži ... Je to žena v pozadí, která je hvězdou tohoto snímku. Není to úžasné, co dělají lidé, když si myslí, že se nikdo nedívá?!

#9 Obrovský gumový červ.

Ta žena v pozadí opravdu neskrývá údiv při pohledu na tohoto obrovského gumového červa. O co se to vůbec snažíte? Chtěla bych to zkusit!

#10 Šikovný pejsek.

Pravá klasika ...Stačí, když řekneme, že tento obraz byl na sociálních médiích virální, a je zde dobrý důvod!

#11 Co tomu říkáme?

Zasmáli jsme se, když jsme poprvé viděli tento klasický trapný obraz. Vždy je třeba dbát na to, když používáte veřejné zařízení jako koupelny na pláži. Ale zvědavost těchto dvou malých kluků je až příliš veliká. Kdo je může obviňovat?

#12 Měsíc svítí jasně!

Tento sytý, emocionální okamžik během návrhu tohoto páru byl naprosto zastíněn chlápkem, který je v pozadí. Myslíme si, že na to budou vzpomínat navždy.

#13 Jedno selfie prosím!

Strážníci netuší, že kůň strávil v této pozici asi 30 vteřin. "Tak dělejte už, nehodlám takhle vypadat navždy"!!

#14 Pštrosí chování.

Tato klasika byla pořízena někde na pláži. A zatímco neznáme specifika, obraz skutečně mluví sám o sobě, a je jedním z nejvíce odolných v dnešním seznamu. Jedna blonďatá žena v modrých bikinách se právě chystá posadit, pravděpodobně vypít nějakou vodu, když její kamarádka padá do horkého písku.
Kdo byl s kamerou v tomto okamžiku, si zaslouží cenu za dobré načasování.

#15 Boží ruce?

Chlápek nemohl odolat, když viděl krásné dámy, jak si opalují záda na pláži. Kdo by mohl takovéto příležitosti vzdorovat?!

#16 To je můj klobouk!

Je to velmi dobře načasovaný výstřel. Nemyslíme si, že bychom měli být v rozpacích, ale je to jistě obraz, který stojí za to sdílet...

#17 Doufám, že se Vám to nikdy nestane!

Frisbee do tváře, ouha! Nemluvě o tom, jak je to trapné. Ve skutečnosti je to jen dobrá věc pro chudé oběti na tomto snímku a skutečnost, že nikdo nic nevidí.

#18 Dokonale časované!

Silvestr se nezadržitelně blíží. Dejte si pozor, aby jste nedopadli jako tato překvapená dívka na obrázku.

#19 Jakou držíte dietu?

Slyšeli jsme, že Paleo dieta je docela efektivní, pokud jde o hubnutí, ale to je směšné! Trvá to chvíli, ale jakmile si uvědomíte, co se děje v tomto snímku, je to dost nevinné. Ať tak či onak, je to obraz s velkým potenciálem, a myslíme si, že často jsou nevinné ty, které jsou nejlepší a nejvíce sdílené.

#20 Řekní sýýr!

Věděli jsme, že zvířátka v zoologických zahradách jsou trochu domestikovanější než divoká zvířata, ale nevěděli jsme, že jsou tak dobří, když hledají své úhly pro sebe.

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

15 Nejlepších míst k oslavě Silvestra

Naléhavě Vás vyzývám, abyste se podívali na tuto obří krávu!