v

proBohaproBoha VtipnéVtipné SuperSuper ZajímavéZajímavé

Christian Poincheval vynalezl pilulku, která způsobuje, že prdy voní jako čokoláda

Střevní plyny jsou normální a nezbytný proces těla, který existuje, aby vytlačil plyn z trávicí soustavy, ale pachy, které se později vytvoří, nejsou tak příjemné. Ale to už má řešení.

Jsou to pilulky vynalezené francouzským podnikatelem, které umožňují plynatosti cítit květiny, čokoládu, zázvor … nebo preferovanou vůni.

Christian Poincheval měl tento nápad po večeři, ve které on a jeho přátelé jedli příliš mnoho a tělo reagovalo s plyny. “Naše prdy byly tak páchnoucí, že jsme byli téměř udušeni.” Něco se muselo udělat, “poznamenal v rozhovoru pro The Telegraph.

 

Prášky jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, jako jsou řasy a borůvky, poté, co Poincheval zjistil, že čím zelenější je strava, tím méně bude plynů; Kromě toho nejsou zdraví škodlivé.

 

Francouzská společnost Pilule Pet prodává tablety za 20 eur za balení po 60 kusech. Popis produktu uvádí následující:

 

Pokud jste unaveni z rolování oken vašeho auta, pak … to je pro vás! Tobolky jsou diskrétně zabaleny, aby nedošlo k rozpakům.

 

“Někteří si je koupí, protože mají problémy s nadýmáním a jiní je koupí jako vtip, který pošlou svým přátelům.”

 

Poincheval tvrdí, že jeho prášky nejen vytvářejí čokoládové vůně, ale také snižují střevní plyn a nadýmání díky přísadám, jako je rostlinné uhlí, fenykl, mořské řasy, rostlinná pryskyřice, borůvky a kakaová kůra.

 

Domácí mazlíčci mohou také odstranit nepříjemný zápach ve svých plynech pomocí prášku, který se přidává do jejich jídla.

Sledujte video!

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

15 lahodných čajů pro ploché břicho

Tato francouzská návrhářka vytváří šaty, které jsou mimo tento svět