Tvoříme příběhy s využitím poutavého vizuálního obsahu.

Snažíme se hluboce spojit s publikem, v podobě zábavných novinek s hodnotou sociálního sdílení napříč všemi platformami. Patříme mezi nezávislé digitální média a tech společnosti dodávající působivý a zábavný obsah. Jsme Váš kompletní zdroj pro trendové novinky na internetu.

Jsme společnost založená na datovém obsahu, která se vyvíjí se světem.

Milujeme krásu a kreativitu, milujeme zábavné a srdce hřející příběhy. Ale to neznamená, že žijeme v nějaké vlastní pohádce. Samozřejmě víme jako všichni ostatní, co se děje ve světě kolem nás – dobré věci, ale i ty zlé. Opravdu potřebujete ještě jeden zdroj, který Vám nabídne neustálý proud špatných zpráv? Někdo nám přece musí každodenně připomínat, že ještě existují další věci – laskavost, láska, lidství. Proto jsme si řekli: No, proč ne?

Naše cesta je každodenní pocit zodpovědnosti.

Vždy kontrolujeme, zda jsou naše skutečnosti rovné, naše zdroje spolehlivé a slušné. Všechno, co vyrábíme, se dělá s pozorností a péčí. Chceme se s Vámi podělit jen o věci které nás rozesmály, inspirovaly, nebo se dotýkaly našich srdcí. Vše, co Vám nabízíme se děje s upřímností – nedokázali by jsme to dělat jinak!

Všichni z našeho týmu má jednu společnou řeč.

Náš prvořadý cíl je dosáhnout dokonalosti v naší práci. Pro nás je každý článek, který píšíme, jako diamant, který musí projít několika fázemi přípravy, dokud není naprosto dokonale řezaný a leštěný. Nejsme spokojeni, dokud nebude každý článek nejlepší, nejzajímavější a nejvznešenější.Jsme odhodláni držet se našeho zvoleného kurzu a nikdy se nedostaneme na cestu banality. Nechceme hledat milión rád, ale milión momentů inspirace pro všechny naše kamarády po celém světě.

Děkujeme, že jste s námi!

Je mnoho lidí kteří sdílejí naše ideály krásy, tvořivosti a laskavosti. Můžeme tak pomáhat světu jít správným směrem. Opravdu tomu věříme a jsme rádi, že to děláte i Vy.