Co znamená být členem komunity přispěvatelů?

 

1. Společenství není určeno k vlastní propagaci

Komunita je místem, kde můžete sdílet to, co milujete s ostatními. Není to místo pro sebe-propagaci. Co znamená vlastní propagace? Vlastní propagace znamená propagovat nebo propagovat Vás nebo Vaše aktivity, včetně jakékoli obchodní činnosti nebo produktu, který můžete provozovat nebo prodávat. Můžete si na Váš profil vložit odkazy na sociální sítě, stránky nebo blog.

2. Společenství není pro Vás, pokud chcete mluvit o politice

Tady v komunitě máme přísné ne-politické pravidlo. Chcete-li mluvit o politice, najděte si jiné fórum.

3. Společenství není místem pro vydělávání peněz

Víme, že jste podnikaví a že některé weby umožňují psát propagační články pro jiné osoby a podniky za poplatek. Komunita není platformou k uvedení těchto článků. Pokud budou zaznamenány, váš účet bude smazán.

4. Společenství není místem, kde byste mohli používat jiný obsah bez oprávnění

Komunita chce, abyste měli svůj vlastní originální výraz – nikoli někoho jiného. Takže prosím, ať už se jedná o text, fotky, gify atd., Zadejte pouze obsah, na který máte právo zveřejnit příspěvky.

5. Společenství není místem, ve kterém byste se měli pokusit o zasílání zpráv

Společenství není součástí zpravodajství z domova ani ze světa. Flekmedia má jedno pravidlo, na kterém  musíme skutečně trvat – neděláme klasickou žurnalistiku!

6. Společenství není místem k válce

Komunita je místem, kde se lidé spojují, a nesmí je nic oddělovat. Za tímto účelem nesmíte posílat žádné ohrožující, obtěžující, hanlivé, podvodné, invazivní, soukromé, vulgární nebo dokonce pornografické příspěvky.

7. Společenství není místem, kde by se profesionálové chtěli spojit se zákazníky

Každý má nějakou práci. Pokud jste však profesionálním PR, který něco zveřejní v komunitě, jejímž cílem je propagovat klienta za účelem sjednaného zisku, porušujete naše pravidla.

8. Společenství není místem pro spam

Spam je všude. Je to něco, co je bezpředmětné pro poslání společenství a které se vyskytlo bez ohledu na kvalitu, nebo zda prosazuje cíl společenství spojovat lidi. Nepotřebujeme vidět spoustu náhodných informací o ceně plynu z celého světa. Nikdo nechce číst nevyžádanou poštu.

9. Společenství respektuje duševní vlastnictví jiných tvůrců

Respektujte prosím duševní vlastnictví jiných tvůrců; můžete publikovat pouze obsah, který jste vytvořili sami, nebo jste dostali povolení ke spuštění. Vždy se ujistěte, že poskytnete tvůrci správný kredit.

10. Společenství je předmětem uživatelské smlouvy

Tato část je důležitá: komunita podléhá smlouvě s uživatelem . Přečtěte si prosím uživatelskou smlouvu. Tato pravidla jsou důležitá, v neposlední řadě proto, že upozorňují všechny členy komunity na to, že si Flekmedia vyhrazuje právo deaktivovat jakýkoli účet, který porušuje tato pravidla nebo pravidla obsažená v uživatelské smlouvě, aniž by o tom byl uživatel informován. Přečtěte si je!