v

SuperSuper ZajímavéZajímavé VtipnéVtipné

18 nápadů pro nehty na Vánoce a Nový rok

Když se svátky nacházejí těsně za rohem, je nezbytné, aby se tato sváteční nálada dostala i na Vaše nehty. Kromě vyzvednutí dárků a zdobení vašeho domova je třeba přemýšlet o své slavnostní manikůře. Proto Vám navrhujeme tuto čerstvou kompilaci vánočních nehtů. S těmito perfektními nápady na nehty, budete vypadat elegantně i módně.

Hlasujte o ten nejkrásnější design, a nezapomeňte sdílet!!

#1 Zkuste vánoční ozdoby.

Zdroj

Vánoční ozdoby jsou základními prvky vánočních svátků. Je však třeba zdobit nejen vánoční stromek. Ozdobit nehty s veselými ozdobami je také docela dobrý nápad.

#2 Zimní zvířata umění.

Soby a lední medvědi jsou opravdu symboly zimy. To znamená, že vytvoření zimní manikúry inspirované zvířaty je něco, o čem musíte alespoň přemýšlet.

#3 Černý matný a zlatý třpyt.

Tento úžasně okouzlující vzhled je tak elegantní a stylový, že je prostě ideální pro Váš vánoční večírek nebo slavnostní příležitost.

#4 Sladké vánoční cukrovinky.

Ukažte svou lásku ke sladkostem s jedním z těchto sladkých bonbónových
vzorů. Je tak jasné, že je chceme ochutnat!

#5 Vánoční nehty s hvězdami.

Nechte hvězdy svítit na vánoční nehty! Tyto šumivé nehty jsou nejen hezké, ale také snadné je vytvořit. Perfektní last-minute volba!

#6 Pletený svetr na vánoční nehty.

Zima je období teplých svetrů, sněhu a svátků. Pěkná pletená manikúra je to, co potřebujete dostat do vánoční nálady.

#7 Zkuste perníkové nehty.

Perníkové pečivo je něco, co všichni jednoduše zbožňujeme a nemůžeme se dočkat, až nás vánoční sezóna zasáhne. To znamená, že provedení některých přízvuků perníku na vaše nehty je skvělý nápad!

#8 Barevné blikající vánoční světla.

Světla jsou symbolem Vánoc, proto byste neměli vynechávat šanci, aby vaše nehty vypadaly jak zábavně.

#9 Vánoční vzory.

Vánoční téma může být různorodé. Stačí zapojit vlastní kreativitu.Vaše manikúra není výjimkou, pokud se jedná o sváteční téma.

#10 Inspirace s vánočním cukrovím.

Počet myšlenek, se kterými můžete hrát, je fascinující, ať už se jedná o odvážnou růžovou nebo jednoduchou pleťovou manikúru.

#11 Santa pro vánoční nehty.

Santa-téma vánoční design nehtů, může na chvíli pobavit Vaše přátele. Nebudou moci odvrátit oči.

#12 Vánoční dárky nehtové umění.

Svátky jsou o slavnostní náladě a spousty dárků, zvláště když přemýšlíme o Vánocích. To je důvod, proč tyto inspirované nápady nail art jsou přesně to, s čím musíte experimentovat!

#13 Exkluzivní vánoční stromové umění.

Tyto vzory vánočních nehtů odráží vaši oddanost k symbolům Vánoc. Ale pokud chcete něco trochu okořenit, vyzkoušejte jiné barvy než tradiční.

#14 Legrační sněhuláci pro vánoční nehty.

Kdo by nechtěl vytvořit malý prostor pro vánoční sněhuláky? V případě, že jste to neudělali, je to pravý čas na vyzkoušení! Přidejte trochu třpytu pro více zábavy!

#15 Sněhové vločky na nehty.

Pokud jde o populární umění na Vánoce, nic nemůže konkurovat sněhovým vločkám. S moderními technikami může i amatér vytvořit takovéto nehty.

#16 Jiskřivý třpyt a drahokamy.

Zima je o svátcích a jiskrách. To je důvod, proč je přidání do každodenní manikúry nutností. Nicméně, třpytivé nehtové umění vypadá vždy okouzlující a nádherné.

#17 Myšlenka s vánočními jehličnany.

Abych řekla pravdu, žádná kompilace vánočních nehtů by nebyla úplná, aniž by to mělo vzory jehličí. A co víc, lze snadno replikovat, i když nejste umělci pro nehty!

#18 Vánoční nehty se soby.

Kdo je tvůj oblíbený Santa sob? Rudolf? Ukažte jeho roztomilou siluetu na nehtu pro všechny, kterým začínají sváteční vibrace.

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

14 psích dnů a jejich vánoční odpočítávání

21 nejzajímavějších destinací na světě