v ,

proBohaproBoha SuperSuper

Prodávající dává na své ETSY legíny jako chapadla, a prodávají se jako voda v poušti

Fascinace chapadly není exkluzivní pouze pro Japonsko. Nedávno Daniel Struzyna postavil chapadlové punčocháče, které vytvořil vlastními rukama, a prodává je ve svém obchodě na ETSY. Daniel již vyprodal veškeré oblečení, které vytvořil. Ať žije chobotnice!

http://tinkercast

Daniel začal vyrábět vlastní punčocháče před 3 lety. “Hlavní inspirací byla moje přítelkyně. Chtěl jsem pro ni udělat speciální vánoční dárek a věděl jsem, že opravdu miluje mořské panny a Ariel. V tu chvíli jsem nepřemýšlel o prodeji něčeho takového online, protože proces jejich výroby byl velmi drahý a časově náročný. “

Když zveřejnil obrázek svých nových punčocháčů z mořských panen, internet se zbláznil, [tak jsem se rozhodl] začít je vyrábět i pro můj obchod.” Postupem času jsem vylepšoval design a punčocháče, které dnes vytvářím, jsou mnohem lepší než ty první. “

http://tinkercast

“Tyto punčocháče jsou ohromující, osobně, řekla Renata. „Produkt je odborně vytvořen a dorazil k nám včas. Barva je perfektní. Z tohoto obchodu si určitě objednáme znovu! Velký dík!”

http://tinkercast

V tuto chvíli jsou chapadlové punčocháče nejžádanějším produktem v Danielově obchodě. “Bohužel mohu přijmout pouze relativně malé množství objednávek najednou, protože proces výroby těchto punčocháčů je časově velmi náročný a nejsem společnost a nemám za sebou tým.” Dělám všechno sám. V jednu chvíli mohu přijmout jen několik objednávek, ale dobré je, že mohu reagovat na každého zákazníka individuálně a pro každého z nich vytvořit jedinečné umělecké dílo.

http://tinkercast

Daniel je vytváří pomocí nylonu a silikonu, což umožňuje kupujícímu vybrat barvu. Nejlepší část? Daniel je dělá jednotlivě, což znamená, že dva páry nejsou stejné!

http://tinkercast

Daniel kromě chapadel  vytvořil mnoho dalších návrhů inspirovaných mořem, díky nimž mohou punčocháče a legíny vypadat jako jeden druh.

http://tinkercast

http://tinkercast

 

http://tinkercast

http://tinkercast

http://tinkercast

http://tinkercast

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

Heidi Klum představí letošní kostým kterým dokazuje, že je královnou Halloweenu

12 fanstatických svatebních šatů, pro které jakákoliv žena prodá svou duši