v

ZajímavéZajímavé SuperSuper

Apple jede na plný plyn do mediálního obchodu a co znamená kreditní karta Apple?

Kdybychom Vám řekli před několika lety, že Apple představí novou kreditní kartu, nové televizní pořady, nové herní a streamingové služby, nazvali byste nás asi blázny!

Apple je možná stále pojmenované po Stevovi Jobsovi, ale společnost dnes odjíždí milion kilometrů od toho, co měl Jobs na mysli.

Společnost Apple, známá svou exkluzivitou hardwaru, nyní usiluje o to, aby se stala společností poskytující mediální služby.

Nová kreditní karta společnosti Apple a Goldman Sachs

Apple se snaží prosazovat svůj platební systém a tentokrát je hřiště silnější než kdy jindy. Apple Card bude nejen ztělesněním Apple Pay, ale i běžnou kreditní kartou sama o sobě. Karta vypadá naprosto cool a elegantně!

Můžete nakupovat věci bez námahy, jen s vaším iPhone. Nebo použijte titanovou kartu navrženou společností Apple kdekoli na světě.

Apple řekl, že je to kreditní karta určená pro iPhone a je bezpečnější než běžná kreditní karta. Jakmile by se zákazník do služby zaregistroval, vytvořil by jedinečné číslo karty. Informace budou uloženy lokálně v zařízení Secure Element, speciálním bezpečnostním čipu používaném společností Apple Pay.

Karta Apple je podpořena Goldman Sachs a Mastercard a nemá žádné roční, mezinárodní ani nadlimitní poplatky.

Každý nákup je autorizován s Face ID nebo Touch ID a jednorázovým unikátním dynamickým bezpečnostním kódem. Apple představil Daily Cash. S každou transakcí by Apple Card dávala uživateli 2% cash back. Zůstatek bude přidán do uživatelského účtu Apple Pay.

Budete také moci platit přes iMessage. Uživatelé také získají 3% denní hotovost na všechny nákupy uskutečněné přímo se společností Apple, včetně společností Apple Stores, App Store a služeb Apple.

Vypadá to, že Apple vzal stránku z čínského technologického obra Tencenta, kterému se podařilo prosadit svůj platební systém prostřednictvím masivně populární aplikace pro zasílání zpráv, WeChat, stovkám milionů uživatelů.

Služba by usnadnila mobilní platby, a nákupy v telefonu by byly lákavější než kdy jindy. Zkušenosti uživatelů se jeví jako mnohem snazší než uvedení čísla karty, data expirace a adresy ulice do telefonu.

Služby předplatného společnosti Apple

Co víme jistě, že Apple TV plus není aplikace. Budete k němu muset přistupovat prostřednictvím Apple TV. Služba předplatného bude obsahovat ukázky od partnera společnosti Apple včetně společnosti HBO a vlastní produkce společnosti Apple. Tak pozor na Netflix!

Apple přináší hvězdné síly. Oprah potvrdila výhradnou spolupráci s platformou.Uznávaní režiséři včetně Stevena Spielberga, JJ Abramse a Ron Howarda také oznámili svůj plán spolupráce s Apple.

Apple také představil Apple Arcade a Apple zprávy +, jsou to také služby předplatného.

Apple Arcade umožní uživatelům přístup k více než 100 novým hrám. Apple také slíbil žádné reklamy a nulové nákupy v aplikaci. Pro všechna zařízení Apple můžete použít jeden účet. Apple řekl, že to vyjde na podzim.

Apple News Plus

Apple News Plus je také podobná aktualizace aplikace Apple news. Za 9,99 dolarů za měsíc budete mít přístup ke stovkám časopisů včetně TIME, Wired, Vogue, Vanity Fair, National Geographic.

Speciální akce Apple. 25. března 2019. Představujeme Apple TV +, Apple Card, Apple News + a Apple Arcade.

Pokud nerozumíte, zapněte si české titulky!

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

GIPHY App Key not set. Please check settings

načítání

0

Sandra Bullock prodává její Georgia Beach House za 6,5 ​​milionu dolarů

Anketa: Jaký je Váš postoj k McDonaldu?