v ,

SuperSuper DojemnéDojemné ZajímavéZajímavé VtipnéVtipné RoztomiléRoztomilé

Ruský fotograf cestuje do nebezpečných míst, aby ukázal krásu přírody

Andrey Gudkov je ruský fotograf, který se často věnuje výpravám do nejodlehlejších a nejnebezpečnějších indonéských a afrických regionů, jako jsou Borneo, Zambie a Rinca. Zachycuje divoká zvířata žijící v jejich přirozeném prostředí – pohled, který se díky modernímu životu stal pro naše oči exotickým. Gudkov se ve svých fotografiích snaží zprostředkovat krásu a důležitost těchto zvířat, protože mnoho z nich je ohroženo.

Gudkov věří, že neexistují žádná krásná nebo ošklivá zvířata, protože úspěch fotografie závisí na pokusu fotografa najít v každém zvířeti něco lidského. “Jaké je tajemství úspěchu při fotografování zvířat?” Nejsou žádná krásná ani ošklivá zvířata. Podle mého názoru je nejdůležitější najít ve zvířeti něco lidského a pokusit se to sdělit prostřednictvím vaší fotografie.

Oči zvířete jsou velmi důležitým detailem; mluví k jeho charakteru a pomáhají nám to pochopit. Ohromení a strach, něha a péče, hněv, lhostejnost, zmatenost … všechny tyto vlastnosti jsou přirozené u obyvatel přirozeného světa. Posláním fotografa je to rozpoznat a sdělit to divákovi. “ Více informací: Instagram | wildanimalssafari.com

Hlasujte, která z fotografií je nejhezčí!!

Tento příspěvek byl vytvořen s naší příjemnou a snadnou formou podání. Vytvořte svůj příspěvek!

Co myslíš?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

načítání

0

25 verzí Mony Lisy, které by si Leonardo Da Vinci nikdy nepředstavoval

Kvíz: Můžete naplánovat výlet do Paříže za méně než 1000 Eur?